سری عکس های ZACK SECKLER با عنوان Humour

۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ بدون دیدگاه

Zack Seckler عکاس نیویورکی، که دوست دارد جنبه های خنده دار زندگی را نگاه کند. در سری عکس های شوخی (humour) او در موقعیت های زیرکانه ای قرار گرفته تا بتواند این سری عکس را به ثبت روی دوربینش برساند. :-)

homour شما را به دلایل مختلفی می خنداند. بعضی از این عکس ها مانند کودکه که به ذرت ها نگاه میکند (child watching popcorn springing off a cob of corn) باعث میشود به فانتزی های دوران کودکی خود بازگردید.

سکلر گفت: مردم زندگی را از میان لنز خود می بینند. من لذت میبرم تا لنز خودم رو دوباره فوکوس کنم و با انتظاراتمون از دنیا بازی کنم، با قرار دادن یک چرخش غیر معمول روی یک تجربه ی معمول عکسهایی را میسازم که با شوخی تلفیق شده اند. با این امیدوارم که دید هر آدمی را عمض کنم – حتی برای یک لحظه!

چندی از این عکس ها را با هم در زیر ببینیم:

zack-seckler-giraffe-650x486 zack-seckler-popcorn-650x433 zack-seckler-remote-control-plane-650x433 zack-seckler-sharkboy-650x433 zack-seckler-treadmill-650x442 zack-seckler-plastic-bag-650x661

متن از:

ترجمه از:

گروه فرهنگی هنری هولدینگ۲۴
از دنبال کردن این مطاب توسط شما متشکریم!
Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید