محمد نوروزی سلامت به خانه رفت

۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ بدون دیدگاه
محمد نوروزی

محمد نوروزی

محمد نوروزی، عکاس باسابقه مطبوعاتی، که هفته گذشته به دلیل بروز بیماری در تهران تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، از بیمارستان ترخیص شد.

طبق اعلام خانواده این عکاس خبری، وی به دلیل وجود کیستی در ناحیه گردن روز ۲۲ شهریورماه سالجاری در بیمارستان خاتم الانبیا مورد عمل جراحی قرار گرفت که خوشبختانه هم‌اکنون و پس از گذراندن دوران بستری در بخش‌های ویژه و عمومی از بیمارستان ترخیص شده و به منزل بازگشته است. محمد نوروزی در گفتگوی کوتاهی با رسانه‌ها از کمک‌های علی مرادخانی، معاون هنری وزارت ارشاد، برای تسهیل شرایط حضورش در بیمارستان قدردانی کرده است.

محمد نوروزی متولد ۱۳۴۴ است و عکاسی را از سال ۱۳۵۸ به طور جدی دنبال می‌کند. وی در ابتدا با سازمان تبلیغات اسلامی همکاری داشت ولی در سال ۶۲ به عنوان عکاس خبری به استخدام روزنامه کیهان درآمد وی پس از عملیات رمضان در شلمچه مجروح شد. او در ۳۸ سالگی از روزنامه کیهان بازنشسته شد.
محمد نوروزی در سال‌های اخیر با فرهنگستان هنر همکاری می‌کرد و مدیر آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای است.

سایت عکاسی برای محمد نورزوی، آرزوی سلامتی و تندرستی روزافزون دارد.

عکس: محمدمهدی کرباسیه
منبع

Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید