عکاسی فاین آرت فانتزی Sparrek

۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۹:۰۷ ق.ظ بدون دیدگاه

Fine art

بعد از چند سال تلاش در رقص باله، Kylli Sparre متوجه شد که یک رقاص خوب شدن راه درستی برای او نبوده. خیلی زود عکاسی رو به عنوان یک چیزه جدید فرا گرفت و الان از اون برای سبک  Fine Art استفاده میکنه. عکاسی فاین آرت

Sparrek-10

 

از نظر تکنیکی کار Kylli در سبک سورئال (Surreal) قرار داره، رویا گونست و معمولا سوژه اصلی اون یک زنه. حتی این عکس ها منو به این سمت برد که از خودم بپرسم “داستان این زن چیه؟ تو چجور دنیایی زندگی میکنه؟” خیلی کنجکاو بودم که راجع به Sparrek بدونم.

Fine art Sparrek-9

 

آیا این ایده هارو قبل از اینکه شروع به کار کنی هم داشتی؟ یا وقتی پشت کامپیوترت میشستی به ذهنت میرسید؟

هر دو این اتفاقات می افتاد. بعضی وقت ها وقتی پشت کامپیوتر بودم و بعضی وقتا هم وقتی میخواستم عکس بگیرم. یا حتا تو خیابون موقع قدم زدن. معمولا با یک ایده سراغ دوربینم میرم ولی اگه ببینم خوب پیش نمیره راهمو عوض میکنم. همیشه سعی میکنم ذهنم رو باز بزار تا همه وقت بتونم ایده های جدیدی برای کار داشته باشم.

Fine art Sparrek-7

 

چه چیزی برای کار به تو ایده میده؟

من ایده هامو از رویا هام توی بیداری میگیرم، کاری که تو زندگیم خیلی انجامش دادم. بعضی وقت ها هم از مردم، کتاب ها، رابطه ها، و طبیعت ایده میگیرم. ایده ها میتونن همه جا پیدا بشن. برای من همیشه ایده نو آسون تر از اجرای ایده ی دیگران است.

Fine art Sparrek-6

 

از چه ابزاری استفاده میکنی؟

من از Canon 5d mark II و اخیرا فقط لنز Canon 24-105mm استفاده میکنم. همچنین از لنز Canon 50mm f/1.8 نیز استفاده میکردم.

 

Fine art Sparrek-5

 

میخوای با عکسات چه حرفی رو بزنی (البته اگه حرفی داری؟)

دوست دارم مردم رو با دنیا با اون شکلی که من میبینمش آشنا کنم. اون جوری که احساس میکنم، اون طوری که فکر میکنم بقیه فکر میکنن. دوست دارم که شکلک هارو نشون بدم.

 

 

 

 

Sparrek-4

Sparrek-3

Sparrek-2

Sparrek-1

 

 

 
 
تمام عکس ها و پروژه مطعلق به Sparrek می باشد.
 
ترجمه: علی سینا بهادری
Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید