چرا باید هنگام ویرایش عکس استراحت کنید؟!؟

۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۵:۵۶ ب.ظ ۱ دیدگاه

اول این کلیپ رو بدون اینکه چیزی بگم ببینید! (دانلود کلیپ)

 

شما معمولا چقدر وقت برای ادیت عکس میزارید؟ این روند واسه هر عکس معمولا بیش از ۵ دقیقه هست! حالا که کلیپ  فقط ۵ دقیقست و شما توی این پنج دقیقه شاهد بالا رفتن سن یک زن بودید. از کودکی تا سالخوردگی! فقط ۵ دقیقه و اگه دوباره به اول ویدئو نگاه کنید هرگز باورتان نمیشود که “این همان بود!”. Anthony Cerniello که پشت صحنه این کلیپ حضور داشته میگوید:

من سعی کردم تا شبیه سازی پیر شدن یک آدم رو خلق کنم. اصل قضیه اینه که یه اتفاقی داره میوفته که نمیتونی ببینی اما میتونی حسش کنی، مثل خود بالا رفتن سن!

چیزی که برام خیلی جالب بود اینه که توی هر ثانیه که میگذزه این شخصیت عوض میشه اما تقریبا چیزی متوجه نمیشویم، میفهمیم که داره تغییر میکنه اما نمیدونیم چقدر تا وقتی که دختر کوچولوی اول فیلم، توی ذهنمون رد میشه و یدفعه میگیم: چی شد؟

پیشنهاد میشه بعد از هر ۲۰ دقیقه کار، چند دقیقه ای ایمیلتون رو چک کنین، به سایتایی که دوست دارید سر بزنید، یک لیوان آب بخورید یا یک کاری که تصویر های تشکیل شده تو ذهنتون رو پاک کنه. بعضی وقتها اگه عکس مهمی رو ادیت میکنید یه چُرت خوابیدن میتونه خیلی موثر باشه. و در این هنگام ذخیره کردن قبل از رفتن به استراحت یادتون نره که وای بر شما اگه این کارو نکنین!

و در آخر قصد دارم اشاره کنم که این کلیپ عالی بود، عالیه عالی! و اونایی که هنوز تو کف اینن که راجع درست شدنش بدونن باید بگم که خیلی زحمت کشیدن. ۵۰ سال از یه زن عکس گرفتن و پشت هم گذاشتن تا این بشه! (D: باور کن!)
ولی این ویدئو با استفاده از انیمیشن(پویانمایی) ساخته شده.

عکاس: Keith Sirchio
انیماتور: Nathan Meier
انیماتور: Edmund Earle
Nuke آرتیست: George Cuddy
موزیک: Mark Reveley

Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.

۱ دیدگاه

  1. amirhossein می گوید:

    divooone shodam! vayyyyyyy

    Reply

وبسایت خودتان است. نظر بدهید