فستیوال New Sounds of iran

۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ بدون دیدگاه

از دست ندهید!

فستیوال جدید هنری بچه های ایرانی در آلمان

داستان ۳۳ ساله کیوسک، رقص مضراب پدرام درخشانی بر روی سنتور، نوای درهم آمیخته‌ی موسیقی شرق و غرب در سه‌تار الکتریکی نیوش، سفری از شمال تا جنوب ایران با نوای باربد به‌ همراه رقص شاهرخ مشکین‌قلم، ترنم باران ضربات انگشتان محمدرضا مرتضوی بر پیکر تنبک ، هم‌آوایی سازهای شرقی و آواز رپِ گروه عجم، نفس گرم جنوب در نی‌انبان سعید شنبه‌زاده، شور و سودازدگی در لطافت صدای مامک خادم و هزار قصه و رنگ در نوای سحرآمیز گروه پالت.

New Sounds of iran

New Sounds of iran

   نمایشگاه عکس روزبه روزبهانی و آرش عاشوری نیا از ۱ تا ۲۰ اکتبر در فیلارمونی شهر کلن آلمان برگزار می شود   
 

همه در زیر سقف، ایران آوای امروز (New Sounds of iran)

انجمن فرهنگی دیوان با همکاری فیلارمونی کلن ، الب فیلارمونی هامبورگ و آکادمی هنر جهان تقدیم می کند
«فستیوال «ایران، آوای امروز
یازده تا سیزده اکتبر ۲۰۱۳
در دو شهر کلن و هامبورگ

AjamKM102202 Shanbehzadeh_SaeidKM102959 Shahrokh_Moshkin_GhalamKM104831 Pallett3 not_an_illusion_nai-1 MR-Mortazavi-Press-1 kiosk_IMG_2249 Khadem_MamakKM102266 Derakhshani_PedramKM102392 default_filmforum

 برای اطلاعات بیشتر و تهیه‌ی بلیط به وب‌ سایت انجمن فرهنگی دیوان ، فیلارمونی کلن و هامبورگ و کلن تیکت مراجعه نمایید www.diwan-verein.de www.koelner-philharmonie.de www.elbphilharmonie.de www.koelnticket.de

فستیوال «ایران، آوای امروز» نگاهی دارد به گوشه‌ای از موسیقی متفاوت و تلفیقی امروز ایران و همچنین موسیقی زیرزمینی
پخش سه فیلم و برگزاری نمایشگاه عکس که با هدف پرداختن به موسیقی امروز ایران، توسط کارگردانان و عکاسان مطرح و برجسته‌ی ایرانی، تهیه شده و همچنین کارگاه تعلیم رقص صوفی، از دیگر برنامه‌های جانبی فستیوال می‌باشند.

Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید