عکاسی که جنگ همسرش با سرطان را به تصویر کشید

۶ آبان ۱۳۹۲ ۸:۳۵ ب.ظ بدون دیدگاه

 

نزدیک به یک هفته دیگر، ماه ملی مبارزه با #سرطان به پایان میرسد. نوار صورتی تا سال دیگر کنار گذاشته می شود. و پنج هزار عضو آن سر خود را با چیز های دیگری گرم میکنند. هر روز زندگی تا سال دیگه همینطوری ادامه دارد!

اما برای بعضی ها، مثل عکاسانی مانند Angelo Merendino (آنجلو مردینو) جنگ با سرطان تاثیراتی تو زندگیشون گذاشته که هیچ وقت پاک نمیشن. وقتی آنجلو همسرش، جنیفر رو برای اولین بار تو سال ۲۰۰۷ دید فهمید که اون همون کسیه که آنجلو میخواست، میشه گفت (عشق توی نگاه اول بود). نه ماه بعد جنیفر متوجه شد که بدنش داره با #سرطان سینه دست و پنجه نرم میکنه!

برای دوستان و خانواده اش سخت بود عوارض چهار سال مبارزه روز به روز با سرطان جنیفر رو درک کنند، پس آنجلو دوربین خودش رو برداشت و برای گفتن داستانشان تلاش کرد…

عکسهای من این زندگی روزانه رو نشون میدن. اونا سرطان رو در غالب چهره ی همسر من نشان میدهند. اونا درگیری، سختی ، ناراحتی ترس و تنهایی که ما باهاش مواجه شده بودیم رو نشون میدن.  سختی ، ناراحتی ترس و تنهایی که جنیفر باهاش دست و پنجه نرم میکرد. مهم ترین چیزی که با جنگش با سرطان به من نشون داد #عشق واقعیش به من بود، که از همه چیز برای من مهمتر بود. این عکسها تعریفی از ما نیستند، بلکه خود ما هستیم!

آنجلو و جنیفر

آنجلو و جنیفر

(2)

(3)

(4)

(5)

(6)

(7)

(8)

(9)

(10)

(11)

(12)

(13)

(14)

(1)

Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید