فیلم کوتاهی که با عکس های اینستاگرام درست شد

۲ آذر ۱۳۹۲ ۷:۱۵ ق.ظ بدون دیدگاه

فیلم کوتاه که با به هم چسباندن عکس های ایستاگرام توسط Thomas Jullien تهیه شده

توماس جولین ( #ThomasJullien ) متوجه شده که عکس #اینستاگرام ( #instagram ) منبع خوبی برای همه نوع عکسه. و از این قضیه الهام گرفت تا #فیلم کوتاهی بسازد. این #کلیپ با ۸۵۲ عکس از ۸۵۲ کاربر اینستاگرام تهیه شده. ممکنه شما این عکس هارو بشناسید. ممکنه یکی از اونا هم ماله شما باشه!

من میخواستم با این هرج و مرج یک ساختار متفاوت بسازم. نتیجه اش هم یک فیلم کوتاه شد با منبعی که جمعیتش خیلی زیاد است، که نامتناهی بودن شبکه های چند #رسانه ای را نشان میدهد – توماس جولین

یک فیلم کوتاه با اینستاگرام (SHORT FILM MADE WITH INSTAGRAM STILLS)

خیلی جالبه که ببینیم که چندین نفر یک نوع عکس رو در یک مکان ثابت گرفته اند. همچنین جالبه که از زوایای مختلف یک سوژه رو توی یک ثانیه ببینیم. طوری که مجبورید تعجب کنید و میفهمید که عکس ها در این شبکه ها بین المللی اند. حتی به آدم این حس رو میده که تنها نیست و جوری دلگرمیست، و بقیه هم از اونچه ما لذت میبریم لذت میبرند. شما چه فکر میکنید؟

Share Button
مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.
علی‌سینا بهادری

درباره ی

علاقه و حرفه ی اصلی من کامپیوتر و نرم افزاره اما به عکس گرفتن خیلی علاقه دارم. از سال 1390 با دوربین DSLR کار کردم و عکاسی رو دوست دارم. موضوع هایی که روی این مجله قرار میدم اکثرا با تلخیص کمی ترجمشون کردم تا مورد استفاده ی دوستان علاقه مند قرار بگیره. لطفا نظرات خودتونو بهم بگید تا از اونا استفاده کنم.

بدون دیدگاه

وبسایت خودتان است. نظر بدهید