جشنواره عکاسی پاییزی رادیو کوچه

در پی فراخوان مسابقه عکاسی جشنواره پاییزی عکس رادیو کوچه، ایمیل‌های زیادی برای ما ارسال شد که مخاطبان گرامی، از جزییات برگزاری این جشنواره سوال کرده بودند. توضیحات زیر در پاسخ به سوالات رایج مخاطبان اضافه شده‌اند:

موضوع جشنواره آزاد است، عکس‌ها می‌توانند با هر موضوعی باشند. نام «جشنواره پاییزی» الزامی برای ارتباط عکس‌ها با فصل پاییز ایجاد نمی‌کنند.

عکس‌ها را به آدرس صفحه فیس‌بوک کوچه یا ایمیل‌های دیگر رادیو کوچه ارسال نفرمایید. تنها عکس‌هایی در مسابقه شرکت داده می‌شوند که به ایمیل [email protected] با شرایط گفته شده در زیر فرستاده شوند.

هر جمعه، عکس‌های منتخب هفته در یک گالری منتشر می‌شوند. پس از آخرین گالری که در هفته پایانی پاییز به نمایش گذاشته خواهد شد، یک هیات سه‌نفره با بررسی اولیه عکس‌ها، تعدادی از آن‌ها را در صفحه فیس بوک رادیو کوچه به رای خواهند گذاشت و تعداد رای مخاطبان، برنده نهایی را مشخص خواهد کرد. هر فرد می‌تواند چندین عکس بفرستد و بیش از یک عکس وی نیز می‌توانند در گالری نمایش داده شوند اما تنها یک اثر از یک فرد می‌تواند در مسابقه نهایی شرکت کند. رای دهندگان می‌توانند به بیش از یک عکس رای دهند.

2010-koocheh-jesus-india-kambiz-ghafouri

Share Button

ادامه را در سایت رادیو کوچه ببینید

مطالب ما را دوست دارید؟ همین حالا در خبرنامه شریک شوید.